Duchowy prezent na Dzień Dziecka

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie oraz Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej zapraszają do włączenie się w modlitewną akcję „Duchowy prezent na Dzień Dziecka„.

Celem akcji jest zachęcenie rodziców (dziadków) do podjęcia modlitwy i walki duchowej w intencji swoich dzieci. Chęć modlitwy wyrażana będzie przez rodziców w postaci pisemnej deklaracji – duchowego prezentu – wręczanego dziecku 1 czerwca. Pragnieniem inicjatorów akcji jest dotarcie do rodziców w całej Polsce.

Chrystus Pan przez swoją zbawczą mękę oraz chwalebne zmartwychwstanie ostatecznie zwyciężył zło. Ratunkiem dla młodych jest bezwarunkowe zawierzenie się miłości Boga, który leczy wszystkie rany i daje silę do przezwyciężenia słabości.

Podaruj swojemu dziecku wyjątkowy prezent na Dzień dziecka. Wręcz dziecku pisemną deklarację modlitwy i walki duchowej w jego intencji.

HARMONOGRAM AKCJI:

9 kwietnia24 czerwca 2018 r. – sekretariat akcji Duchowy prezent na Dzień Dziecka przyjmuje zamówienia i przesyła wszystkim zainteresowanym „Duchowe prezenty dla dzieci” – deklaracje modlitwy rodziców za dzieci.

5 maja, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele św. Mikołaja w Lublinie. Świadectwo i konferencja dla rodziców o zagrożeniach duchowych dla młodego pokolenia.

1 czerwca, Dzień Dziecka – wręczanie Duchowych prezentów dzieciom. Msze św. w intencji dzieci, rodzin i młodego pokolenia organizowana przez księży proboszczów – oficjalne podjęcie deklaracji przez rodziców.

2 czerwca, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele św. Mikołaja w Lublinie. Świadectwo i konferencja dla rodziców o zagrożeniach duchowych dla młodego pokolenia.

24 czerwca, godz. 12.00 – Suma odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy (patronki akcji Duchowy prezent na Dzień Dziecka) – modlitewne dziękczynienie.

JAK UZYSKAĆ DEKLARACJĄ?

1. Zamów drukowaną deklarację (piękny obrazek z Matką Bożą Nieustającej Pomocy) jako prezent dla dziecka. Deklarację prześlemy listem tradycyjnym.

2. Odbierz deklaracje, wypełnij i podpisz. 1 czerwca w Dzień Dziecka podaruj Duchowy prezent swojemu dziecku (wnukowi).

3. Prześlij informację o zadeklarowanej modlitwie do sekretariatu akcji.

4. Daj znać rodzinie i znajomym o akcji. Obejmijmy modlitwą i duchową walką cale młode pokolenie.

Zamówienie deklaracji jest całkowicie darmowe – nie wymagamy żadnych opłat.

ORGANIZATOR / ZAMÓWIENIA DEKLARACJI:

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie
Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej

www.bractworozancowe.pl/duchowyprezent

e-mail: duchowyprezent@bractworozancowe.pl

ul. ks. Michała Słowikowskiego 1, 20-124 Lublin

tel. 512 440 046 (pn.-pt. godz. 9.00-16.00)

Print Friendly, PDF & Email