Droga do świętości – spotkanie z ks. infułatem Grzegorzem Pawłowskim

W piątek, 29 kwietnia 2016 r., o godz. 17.00 w Metropolitalnym Seminarium Duchownym odbyła się promocja nowej książki „Droga do świętości” ks. Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersza Grinera). Publikacja przygotowana została i wydana przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”. Podczas promocji wystąpił chłopięcy chór Pueri Cantores Lublinenses.

GAUDIUM [www.gaudium.pl]: W książce Droga do świętości ks. Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersza Grinera) Czytelnik znajdzie wiele rad i wskazówek, jak realizować ewangeliczną świętość w codzienności.

Przywołane przez Autora biogramy Sługi Bożej Matki Róży Czackiej oraz świętych karmelitanek: Edyty Stein i Małej Arabki to przekonujące przykłady, że świętość może objawić się również w skrajnie trudnych warunkach, a jej moc ? przezwyciężyć zło, nawet jeśli wydaje się ono nie do pokonania… [czytaj dalej]

plakat_droga 1