Dni skupienia dla młodzieży – 24.06.2017

Siostry Wynagrodzicielki Najświętszego Serca Jezusa z parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie organizują Dni skupienia dla młodzieży, które odbędą się 24 czerwca 2017 r. (sobota). Ich tematem będzie Jezus Cichy i Pokornego Serca, słowo-klucz: schematy. W programie są warsztaty psychologiczne, konferencja i adoracja.

Nie są to rekolekcje powołaniowe, a ich celem jest pomoc w chrześcijańskiej formacji młodych ludzi. Warsztaty psychologiczne poprowadzi p. Marta Dziewulska, natomiast konferencję ks. dr Mariusz Salach. 

Kochani, wielkimi krokami zbliżają się nasze 7. Dni Skupienia. UWAGA!!! To już ostatnie w tym roku akademickim.
Tych, którzy byli z nami przez cały rok nie trzeba zachęcać, a tych, którzy dopiero teraz chcą do nas dołączyć informujemy, że nigdy nie jest za późno 🙂
Słowo-klucz tego spotkania to SCHEMATY. Przyjrzymy się naszym schematom myślenia i działania dotyczącym Boga, nas samych, relacji z innymi. Podyskutujemy o tym, kiedy schematy pomagają, a kiedy mogą utrudniać nam życie.
W programie jak zwykle warsztaty psychologiczne, konferencja, adoracja i czas na zwykłe bycie razem. By przełamać schemat, tym razem na kolację zrobimy grilla 🙂
Chciałybyśmy, abyście wyszli z tego spotkania z większą świadomością siebie i z wiarą, że Bóg przekracza wszelkie ludzkie schematy.

Szczegółowe informacje na facebooku –
https://www.facebook.com/wynagrodzicielkinsj/
i na plakacie.

Informacje o Zgromadzeniu: www.wynagrodzicielkinsj.pl

Print Friendly, PDF & Email