Cud Kard. Wyszyńskiego – spotkanie z s.Nullą u św. Józefa w Lublinie 27.10.2021

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży wraz z Księgarnią Świętego Pawła zapraszają na spotkanie z s. Nullą ze Wspólnoty Uczennic Krzyża – osobą cudownie uzdrowioną za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego, która opowie o cudzie uzdrowienia i procesie beatyfikacyjnym błogosławionego Kardynała Wyszyńskiego.

Spotkanie rozpocznie się 27 października 2021 r. po Mszy Świętej o godz. 18.00 w parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7).

Siostra Nulla zachorowała na raka tarczycy. Diagnoza została postawiona w 1988 roku. Guz miał 5 centymetrów i dawał przerzuty do gardła i płuc. Mimo operacji stan chorej się pogarszał. W związku z tym siostry wraz z innymi osobami i samą Siostrą modlili się o cud za wstawiennictwem kardynała Wyszyńskiego. Bóg wysłuchał tego wołania. Do uzdrowienia doszło w Gliwicach w 1989 roku. Zostało ono uznane za cud dokonany za wstawiennictwem Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego w procesie beatyfikacyjnym Prymasa Tysiąclecia.

W czasie spotkania będzie możliwość nabycia książki o cudzie uzdrowienia s. Nulli.