Anielskie Smaki – catering odpowiedzialny społecznie

Catering Anielskie Smaki to jedna z inicjatyw służących najbardziej potrzebującym zainicjowana przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

W działającym od wielu lat Punkcie Pomocy Doraźnej Caritas – obok odzieży, butów, sprzętów gospodarstwa domowego i innych niezbędnych artykułów – od grudnia 2017 roku można otrzymać także ciepły posiłek. Wszytko dzięki jadłodajni Anielska Przystań, w której posiłki zapewnia Catering Anielskie Smaki prowadzony przez Fundację Dantis (powołaną przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej).

Każdy z potrzebujących od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.30 może otrzymać bezpłatnie ciepły posiłek (także w okresie wakacyjnym) w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu w siedzibie Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al. Unii Lubelskiej 15.

W Caritas doskonale wiemy, że zawsze możemy liczyć na swoich Dobroczyńców i Darczyńców w sytuacjach kryzysowych, gdy ktoś traci dom, ucierpiał w wypadku, czy kiedy ratujemy czyjeś życie. Jesteśmy wdzięczni za te wspaniałe gesty solidarności.

Stałe funkcjonowanie jadłodajni wymaga również stałego wsparcia. Jedną z form pozyskiwania środków jest działalność Cateringu Anielskie Smaki, który swoje usługi proponuje szerokim kręgom klientów, inną zaś formą regularnej pomocy jest wsparcie Darczyńców.

Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do:

1. Korzystania z usług świadczonych przez Catering Anielskie Smaki, który świadczy kompleksową obsługę cateringową na targach, konferencjach, kongresach, eventach oraz spotkaniach dyplomatycznych na terenie całego Lublina i okolic. Klientom indywidualnym oferuje obsługę cateringową podczas wydarzeń takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, stypy oraz prywatne spotkania w domu czy garden party.

Więcej informacji na: www.anielskiesmaki-catering.pl lub pod numerem telefonu: 660 188 077.

KAŻDY ZAMÓWIONY POSIŁEK TO POMOC POTRZEBUJĄCYM

2. Zostania regularnym Darczyńcą Anielskiej Przystani, poprzez wpłaty indywidualne lub poprzez ustawienie stałego zlecenia przelewu z określoną kwotą (np. 20, 30, 50, czy 100 zł) na konto Caritas Archidiecezji Lubelskiej, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 20-950 Lublin: Pekao S.A. V Oddział w Lublinie, nr 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351, z dopiskiem darowizna regularna – posiłki dla bezdomnych w Anielskiej Przystani.

więcej: www.lublin.caritas.pl

 

Print Friendly, PDF & Email