50 lat Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Lubelskiej 14.11.2015

Duszpast_Rodzin_20153W tym roku przypada 50. rocznica powołania Duszpasterstwa Rodzin w archidiecezji lubelskiej. Z tej okazji JE Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski oraz Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Lubelskiej zapraszają na uroczystości jubileuszowe, które będą miały miejsce w dniu 14 listopada 2015 r.

Program:

9.00 – Eucharystia pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Ryszarda Karpińskiego w Archikatedrze Lubelskiej

Konferencja Jubileuszowa: ? Wczoraj i dziś duszpasterstwa rodzin?
w Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej

10.30 – Ks. Biskup Stanisław Stefanek ?Geneza i rozwój duszpasterstwa rodzin?
11.00 – Prof. Beata Parysiewicz ?Współczesny kontekst społeczno-kulturowy działalności duszpasterstwa rodzin w Polsce?
11.30 – Ks. Dr hab. Jacek Goleń ? Aktualne zadania duszpasterstwa rodzin w Polsce?
12.00 – Ks. Dr Przemysław Kwiatkowski ?Wyzwania dla duszpasterstwa rodzin wynikające z zakończonego Synodu Biskupów poświęconego rodzinie?.

13.00 – Agapa dla gości i uczestników spotkania