38. Pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę 24-25.09.2022

Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin zaprasza na  XXXVIII. Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 24-25 września 2022 r. pod hasłem „Rodzina wspólnotą pokoju” (Benedykt XVI).

PROGRAM PIELGRZYMKI

24 września 2022 r.

15.30 – Msza Święta w intencji Ojczyzny w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej

19.30 – Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich – prowadzi Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny przy Zgromadzeniu Sióstr Nazaretanek

21.00 – Apel Jasnogórski

25 września 2022 r.

9.00 – Spotkanie w Auli o. A. Kordeckiego:
Dialog drogą miłości – w narzeczeństwie, małżeństwie, a także w związkach nieuregulowanych w Kościele.
Na czym polega autentyczny dialog? Do czego prowadzi?  Jak się go nauczyć? Podzielą się tym Irena i Jerzy Grzybowscy, Beata i Andrzej Marciniakowie oraz Małgorzata i Paweł Świdzińscy (Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie).

10.30 – Różaniec w intencji małżeństw i rodzin na Szczycie Jasnogórskim.

11.00 – Msza Święta na Szczycie Jasnogórskim pod przewodnictwem bpa Romualda Kamińskiego, ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej.
• Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
• Ślubowanie nowych doradców życia rodzinnego
• Zawierzenie małżeństw i rodzin Królowej Polski