18. Koncert Chwały w Lublinie – 11.06.2020

W czwartek, 11 czerwca 2020 r. – w wieczór Bożego Ciała, o godz. 19.00 rozpocznie się już osiemnasty KONCERT CHWAŁY w Lublinie. Tegoroczna edycja koncertu, w nawiązaniu do przeżywanego w Polsce Roku św. Jana Pawła II, zatytułowana została: „TOTUS TUUS” i wpisuje się w obchody 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Ze względu na ograniczenia wynikające z sytuacji epidemicznej, koncert realizowany będzie w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, praktycznie bez udziału publiczności. Jednak udział w nim będzie będzie możliwy dzięki transmisjom: telewizyjnej, radiowej i internetowej.

TRANSMISJE: TVP3 Lublin, Polskie Radio Lublin oraz Facebook.

Podczas 18. Koncertu Chwały, który będzie niejako spektaklem powrócimy do słów pozostawionych przez Papieża Polaka, poprzez słowo, dźwięk i obraz zabierzemy Was w niezwykłą podróż ze św. Janem Pawłem II.  Z powodu pandemii tegoroczne spotkanie w wieczór Bożego Ciała będzie miało charakter online. Nie zmienia się jednak to co łączyło nas przez 17 lat – będziemy śpiewać, będziemy się modlić, będziemy uwielbiać i adorować.

ks. Mirosław Ładniak, dyrektor koncertu

Na scenie pojawią się m.in. Olga Szomańska, Darek Malejonek, Krzysztof Iwaneczko, Wojciech Cugowski. Mirek Kirczuk oraz Gospel Rain. Będą też tancerze i multimedia, tak aby wszystko stworzyło wyjątkowe widowisko. Punktem kulminacyjnym będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

więcej:

http://koncertchwaly.lublin.pl
https://pl-pl.facebook.com/KoncertChwaly

Print Friendly, PDF & Email