Niedziela Biblijna w parafii św. Jana Pawła II w Lublinie – 14.06.2020

W niedzielę 14 czerwca 2020 r. w parafii św. Jana Pawła II w Lublinie (ul. Biskupa M. Fulmana 9) odbędzie się Niedziela Biblijna. Główne uroczystości będą miały miejsce podczas Mszy Świętej o  godz. 9.00, której będzie przewodniczył ks. prof. Mirosław S. Wróbel, moderator Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej.

Po Mszy Świętej odbędzie się koncert muzyków filharmonii lubelskiej zatytułowany „Niech zstąpi  Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!” dedykowany św. Janowi Pawłowi II w 100-rocznicę Urodzin.

Wystąpią: Natalia Kozub – skrzypce, Mirosław Kozub – wiolonczela, Ewa Polska – organy

W programie: M. Skoryk – Melodia; Secret Garden  – Adagio; M. Lorenc  – Ave Maria; J.S. Bach – Siciliana; P. Mascagni – Ave Maria; A. Gołaszewska – pieśń religijna „Czarna Madonna”; A. Vivaldi – II cz. Koncertu e moll; Bach-Gounod – Ave Maria; J.S. Bach – Aria na strunie G; A. Piazzola – Ave Maria; Pieśń religijna „Barka”.

Słowo Boże na wszystkich Mszach będzie głosił ks. prof. Mirosław S. Wróbel. Po Mszy będą rozdawane dla wiernych cytaty Pisma Świętego i folderki Kursu Formacji Biblijnej na rok akademicki 2020/2021.