Zmarła s. Agnes Zofia Studzińska

6 stycznia 2023 roku zmarła w Lublinie s. Agnes Zofia Studzińska ze Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.

Urodziła się w diecezji lubelskiej w Wilczopolu 21 stycznia 1929 roku. W Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny przeżyła 74 lata. 24 lata posługiwała w zarządzie zgromadzenia, z czego 12 lat była Matką Generalną. Przez 18 lat prowadziła formację zakonną. Pełniła też funkcję przełożonej lokalnej w domach Zgromadzenia, między innymi w Lublinie i Białymstoku. Na stałe wróciła do Lublina w 2001 roku.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 10 stycznia  (wtorek) o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lublinie (ul. Kunickiego 128). Pochowana zostanie na cmentarzu przy ul. Lipowej.

O modlitwę w intencji matki Agnes proszą Siostry Misjonarki Świętej Rodziny.

R.I.P.