XXII Festiwal Pieśni Maryjnej „Ave-Maria” – Garbów – 27.05.2017

KSM Garbów-Cukrownia oraz parafia pw. Macierzyństwa NMP w Garbowie (ul. Jana Pawła II 6) zapraszają na XXII Festiwal Pieśni Maryjnej „Ave-Maria”, który odbędzie się 27 maja 2017 r. (sobota) w Garbowie-Cukrowni.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 9.00 w kościele parafialnym pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny w Garbowie-Cukrowni nabożeństwem majowym, a po nim nastąpią konkursowe przesłuchania.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy przez dwadzieścia jeden lat śpiewali na garbowskiej ziemi, a także tych którzy jeszcze nie gościli w tutejszych progach, aby wspólnie zaśpiewać Najukochańszej Matce oraz naszym ukochanym mamom z okazji ich święta.

Zgłoszenia solistów, scholek, zespołów, chórów wraz z tytułami utworów (maksymalnie dwa) przyjmowane będą do 25 maja 2016 r.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników poczęstunek obiadem.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI:

KSM Garbów-Cukrownia