XX Festiwal Piosenki Maryjnej – Garbów?Cukrownia

W sobotę 30 maja 2015 r. rozpocznie się jubileuszowy – XX Festiwal Piosenki Maryjnej „AVE MARIA” Garbów ? Cukrownia 2015. Organizatorzy: parafia i KSM Garbów?Cukrownia zapraszają solistów, schole, zespoły i chóry do zaprezentowania w części konkursowej przygotowanych przez siebie utworów.

Jednocześnie wszystkich tych, którzy przez dziewiętnaście lat śpiewali na garbowskiej ziemi i tych którzy jeszcze nie gościli w tutejszych progach, organizatorzy zapraszają do przeżywania radości spotkania i wspólnego śpiewania Naszej Najukochańszej Matce.

Spotkanie rozpocznie się 30 maja o godzinie 9.00 w kościele parafialnym pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny w Garbowie (ul. Jana Pawła II 6) nabożeństwem majowym, po którym nastąpią przesłuchania.

Zgłoszenia uczestników wraz z tytułami utworów (maksymalnie dwa) przyjmowane są do 20 maja br. Przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek obiadem.

kontakt:

K.S.M. Garbów ? Cukrownia
Parafia pw. Macierzyństwa N.M.P.
ul. Jana Pawła II 6, 21-080 Garbów
tel. 81-501-87-50, 603-585-087