XX. edycja Parafiady w parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – 16.06.2024

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie zaprasza na XX edycję Parafiady, która będzie miała miejsce 16 czerwca 2024 r. (niedziela) przy kościele parafialnym (ul. Bursztynowa 20).

W programie Parafiady, która wystartuje o godz. 8.00, m.in. antykwariat, loteria fantowa, kiermasze i kawiarenka, wystawy obrazów i prac plastycznych, wspólne śpiewanie, występy artystyczne, warsztaty, gry i zabawy, kiełbaski z grilla, lody i wata cukrowa.

Zaplanowano także kolejną edycję akcji „Zbadaj się to nic nie kosztuje”, przygotowaną przez: Stowarzyszenie Amazonek, Ars Medica.

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Miecznikowski z Zespołem, która wystąpi o godz. 20.00, a o godz. 21.30 tradycyjnie widowisko laserowe Światełko do JP2.