XVII Międzydiecezjalny Przegląd Pieśni Maryjnej w Księżomierzy – 11.06.2023

Parafia pw. Narodzenia NMP w Księżomierzy zaprasza 11 czerwca 2023 r. (niedziela) na XVII Międzydiecezjalny Przegląd Pieśni Maryjnej ,,Matko, która nas znasz, z dziećmi swymi bądź”, który odbędzie się 11 czerwca 2023 r. (niedziela) na polu „Zjawienia” w Księżomierzy. Przegląd rozpocznie się o godz. 11.00 uroczystą Mszą Świętą, po której nastąpi oficjalne otwarcie przeglądy oraz przesłuchania konkursowe.

Lubisz śpiewać ? Podziel się talentem, wiarą i spotkaniem z Księżomierską Maryją w piosence i muzyce.

Zgłoszenia do 6 czerwca 2023 r. Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie jest przesłanie do 6 czerwca 2023 r. karty zgłoszeniowej oraz zgody uczestnika pełnoletniego, rodzica/opiekuna prawnego uczestnika niepełnoletniego na przetwarzanie danych osobowych. Regulamin i karta zgłoszeniowa na:
www.gok.goscieradow.pl

Organizatorzy: Parafia pw. Narodzenia NMP w Księżomierzy, Wójt Gminy Gościeradów, Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie.