X Orszak Świętego Mikołaja w Lublinie – 3.12.2023

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie zaprasza na Orszak Świętego Mikołaja, który w tym roku wyruszy – już po raz dziesiąty – w niedzielę 3 grudnia 2023 r. Początek spotkania o godz. 13.30 na Rynku Starego Miasta w Lublinie. W programie tradycyjnie przejście w barwnym orszaku do parafii św. Mikołaja na lubelskim Czwartku, a tam m.in. zabawy, występy gwiazd, doroczne ważenie św. Mikołaja czyli bicie rekordu ilości osób przebranych za prawdziwego św. Mikołaja, przekazanie prezentów i pokaz sztucznych ogni.

Program Orszaku Świętego Mikołaja
3-6 grudnia 2023 r.

13:30 – Rozpoczęcie Orszaku na Rynku Starego Miasta w Lublinie
14:30 – Błogosławieństwo pasterskie