X Festyn Rodzinny ,,Wspólnota to Ty i ja? na Poczekajce 11.06.2016

11 czerwca (sobota) 2016 r. na ?Poczekajce? (Al.Kraśnicka 76) w pięknym ogrodzie Braci Kapucynów, odbędzie się Rodzinny Festyn ?Wspólnota to ty i ja?. Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii ?Poczekajka? oraz Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Miłośnicy sportów będą mogli pojeździć kładami, poćwiczyć w siłowni na wolnym powietrzu. Dla nieco młodszej młodzieży i dzieci zostały przygotowane liczne gry i zabawy sprawnościowe, zjeżdżalnie dmuchane, trampoliny, euro bangee. Będzie także znakowanie rowerów i ?Arka Noego?, gdzie będzie można pozyskać ciekawe nagrody. Na najmłodszych zaś czeka kinder kraina a w niej wiele niespodzianek i zabaw, także przejażdżki na kucykach, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków.
Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 od uroczystego wręczenia nagród uczestnikom Rozgrywek o Puchar Niepokalanej „Poczekajka Cup2016”. Następnie swoje programy artystyczne zaprezentuje młodzież i dzieci ze szkół z terenu parafii. O godzinie 20.00 rozpocznie się koncert znanej polskiej gwiazdy ? Haliny Frąckowiak i wspólna zabawa.
Dużą atrakcją dla wszystkich będą pokazy policji i straży pożarnej. Odbędą się również pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Przez cały czas trwania festynu nie zabraknie konkursów, turniejów a na zwycięzców i uczestników tych zabaw czekać będzie mnóstwo ciekawych nagród.
Wydarzenie zrealizowane jest przy wsparciu finansowemu Miasta Lublin.

Print Friendly, PDF & Email