Wyobraźnia miłosierdzia – Jubileusz Stowarzyszenia „Misericordia” 16.06.2016

W czwartek, 16 czerwca 2016 r. będą miały miejsce uroczystości związane z jubileuszem 25-lecia działalności Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”. Honorowym Patronatem uroczystości objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Przed południem uroczystości jubileuszowe rozpocznie Eucharystia pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika w Archikatedrze Lubelskiej, po której odbędzie się spotkanie na Zamku lubelskim

Po południu świętowanie przeniesie się do kościoła pw. Świętej Rodziny w Lublinie, gdzie po Mszy św. sprawowanej pod przewodnictwem abp. Stanisława Wielgusa odbędzie się koncert: „Wyobraźnia miłosierdzia” z premierowym wykonaniem utworu „Ja człowiek ufam Tobie” Piotra Selima.

PROGRAM OBCHODÓW:

10.00 – 11.00

Msza Jubileuszowa pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Budzika
Archikatedra Lubelska, Królewska 10

11.30 – 12.30

„25 lat w służbie miłosierdzia”
Obchody Jubileuszu 25 – lecia Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”
Zamek Lubelski, ul. Zamkowa 9

18.00 – 19.00

Msza Dziękczynna w intencji darczyńców stowarzyszenia „Misericordia” pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Wielgusa
Kościół pw. Świętej Rodziny w Lublinie ul. Jana Pawła II 11

19.00 – 20.00