Wola Boża jest bliżej niż myślisz – Mężczyźni Świętego Józefa 12.05.2022

Mężczyźni Świętego Józefa – formacja działająca przy parafii pw. św. Jana Pawła II w Lublinie zapraszają na spotkanie dla mężczyzn z katolickim ewangelizatorem z USA Billem Moyerem zatytułowane „Wola Boża jest bliżej niż myślisz„, które odbędzie się w czwartek, 12 maja 2022 r. w parafii św. Jana Pawła II w Lublinie przy ul. Bp Mariana Fulmana 9. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 18.00.

Patrzysz na świat po pandemii, ogarnięty wojną i pytasz: „gdzie w tym wszystkim jest Bóg i Jego wola?” No to nie jesteś sam. My też szukamy odpowiedzi na to pytanie. 12 maja w parafii św. Jana Pawła II w Lublinie odbędzie się spotkanie dla mężczyzn z Billem Moyerem, organizowane przez grupę Mężczyzn Świętego Józefa. Jest to świecki ewangelizator z USA, który nauczał w 36 krajach świata. Po raz kolejny przyjeżdża do Polski, ale w Lublinie pojawi się po raz pierwszy. Tematem spotkania będzie hasło „Wola Boża jest bliżej niż myślisz”, co w sytuacji wojny i po minionej pandemii jest szczególnym wyzwaniem dla mężczyzn.

Bill Moyer jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Jest inicjatorem Catholic Men’s Leadership Alliance. Nauczał liderów w 36 krajach świata 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz jako doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Doceniony przez diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz (wspólnie z żoną Różą nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę „Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia” i „Powrót do sukcesu: Żyj życiem świadomym celu”. Ojciec 4 dorosłych dzieci i 9 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.

więcej: https://mezczyzni.net/wydarzene/lublin-wola-boza-jest-blizej-niz-myslisz/

Print Friendly, PDF & Email