Wielka Msza – w parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach 16.08.2020

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach zaprasza 16 sierpnia 2020 r. (niedziela) o godz. 19.00 na przeniesiony z powodu pandemii Koncert Wielkanocny, podczas którego zostanie zaprezentowana Wielka Msza C-moll KV.427 W.A. Mozarta. Koncert będzie miał miejsce w kościele parafialnym przy ul. Kowalskiego 1.

Koncert zorganizowany został pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, 100-lecia Bitwy Warszawskiej oraz 35-lecia erygowania Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach.

Wykonawcy:

Orkiestra i Chór Lubelskiej Akademii Muzyki Dawnej
Ewa Wołoszkiewicz – sopran I
Paulina Oseńko – sopran II
Andrzej Gładysz – tenor
Danill Isaiev – bas
Dominik Mielko – dyrygent

Wstęp na koncert jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków: Województwa Lubelskiego, Powiatu Puławskiego, Miasta Puławy, Grupy Azoty Puławy, Łukasiewicz – Instytutu Nowych Syntez Chemicznych, Nadleśnictwa Puławy, Restauracji Kameralna.

Patronat medialny objęła: TVP3 Lublin, Polskie Radio Lublin.