Wieczór Świętych na LSM-ie 28.10.2018

W niedzielę poprzedzającą uroczystość Wszystkich Świętych, 28 października 2018 r., parafia pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego i parafia pw. św. Józefa w Lublinie zapraszają na organizowany wspólnie Wieczór Świętych. Modlitwa rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7), a zakończy modlitwą uwielbienia w kościele parafialnym pw. bł. Piotra J. Frassatiego (ul. Skierki 12) .

Plan Wieczoru Świętych:

17.00Msza Święta – przy relikwiach świętych i błogosławionych – w kościele parafialnym pw. św. Józefa w Lublinie
18.00Modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem, Litania do Wszystkich Świętych

ok. 18.45Procesja z relikwiami świętych i błogosławionych przez osiedle Mickiewicza (w asyście harcerzy) do parafii bł. Piotra Frassatiego

ok. 19.15Modlitwa uwielbienia prowadzona przez wspólnotę parafii bł. Piotra J. Frassatiego.