Wakacje ze Świętym Mikołajem w Lublinie 25.08.2023

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie zaprasza na „Wakacje ze Świętym Mikołajem„, które odbywać się będą na terenach zielonych przy kościele parafialnym przy ul. ul. Słowikowskiego 1 w Lublinie od 2 lipca do 25 sierpnia 2023 r.

Wakacyjne spotkania rozpocznie i zakończy „Dziecięca podróż przez świat muzyki 2023„. Cztery wakacyjne czwartki urozmaici Plenerowe Kino Letnie Świętego Mikołaja.

Dziecięca podróż przez świat muzyki 2023

Na rozpoczęcie wakacji – 2 lipca 2023 r. (niedziela) o godz. 12.30 – w programie: Kwartet smyczkowy ANIMA i Koncert STWORA GŁODOMORA.

Na zakończenie wakacji – 25 sierpnia 2023 r. (piątek) o godz. 18.30 – w programie: Lubelska Orkiestra Muzyki Rozrywkowej FEELHARMONIA oraz Full Power SPIRIT.

Plenerowe Kino Letnie Świętego Mikołaja

W wakacyjne czwartkowe wieczory na placu przed kościołem św. Mikołaja przy ul. Słowikowskiego 1 w Lublinie o godz. 20.00 zagości „Plenerowe Kino Letnie Świętego Mikołaja„.

Wspólnie będzie można obejrzeć cztery filmy:

6 lipcaOPIEKUNreżyseria: Dariusz Regucki, scenariusz: Dariusz Regucki, Aleksandra Polewska, gatunek: Dramat, produkcja: Polska

20 lipcaPROROKreżyseria: Michał Kondrat, scenariusz: Katarzyna Bogucka, Karolina Słyk, gatunek: Biograficzny, Obyczajowy, produkcja: Polska

3 sierpniaBÓG NIE UMARŁreżyseria: Harold Cronk, scenariusz: Cary Solomon, Chuck Konzelman, gatunek: Dramat, produkcja: USA

17 sierpniaCZYŚCIECreżyseria: Michał Kondrat, scenariusz: Michał Kondrat, gatunek: Dramat, Religijny, Fabularyzowany dokument, produkcja: Polska