W sobotę finały mistrzostw w halową piłkę nożną LSO – 11.03.2017

W sobotę 11 marca 2017 r. Mszą św. pod przewodnictwem abpa Stanisława Budzika rozpoczną się finały VIII. Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Metropolity Lubelskiego.

Po zakończeniu Eucharystii, która odprawiona będzie o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej – (ul. Bursztyna 20), uczestnicy finałów udadzą się do ośmiu hal sportowych miasta, gdzie ok. 11.15 rozpoczną się rozgrywki w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Do rozgrywek zgłoszone zostały 92 drużyny. Około 950 uczestników zawodów rozegra swoje mecze w czterech kategoriach wiekowych. Główną halą mistrzostw będzie hala sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Głęboka 31) W godz. 13.00-19.00 w hali trwała  będzie akcja promocyjna wojska.

Gościem specjalnym mistrzostw będzie Rafał Patyra, redaktor sportowy TVP oraz prowadzący Teleexpressu, który przybędzie z drużyną piłkarską TVP z Warszawy.  O godz. 16.30 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie drużyna TVP  rozegra mecz towarzyski z drużyną Wojska Polskiego.

W drużynie dziennikarzy i aktorów TVP wystąpią między innymi: Rafał Patyra, Tomasz Jasina, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Michał Czarnecki, Michał Chorosiński. W przerwie meczu zaplanowany jest występ Orkiestry Wojskowej.

Godz. 17.00Mecze finałowe ministrantów i lektorów
Godz. 18.30 – Rozdanie nagród i zakończenie rozgrywek

Szczegółowe informacje o turnieju na stronie: www.sport-diecezja-lublin.pl

MistrzDiec LSO2017 program

 

 

Print Friendly, PDF & Email