Uruchomiono rejestrację LAST MINUTE na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

Z myślą o uczestnikach, którzy nie zarejestrowali się w standardowym systemie rejestracyjnym od 1 lipca 2016 r. Krakowski Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży uruchomił moduł rejestracji ?Last Minute?. Jest on przeznaczony dla pojedynczych osób, rodzin czy grup przyjaciół do 150 osób.

?Last Minute? to uproszczona wersja dotychczasowej procedury rejestracji, przeznaczona szczególnie dla pojedynczych osób chcących wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Umożliwia rejestrację i wybór odpowiedniego rodzaju pakietu pielgrzyma.

Moduł ?Last Minute? będzie otwarty do dn. 22 lipca. W odróżnieniu od działającego wcześniej modułu rejestracyjnego, składa się tylko z jednej fazy rejestracji, uproszczonej procedury i umożliwia płatność jedynie kartą kredytową (Visa, Maestro, MasterCard) wyłącznie w walucie euro.

Rejestracja jest dostępna pod adresem:

bezpośrednio ? https://register.wyd.va/Welcome
poprzez stronę ? http://www.krakow2016.com/pielgrzymi-informacje

W razie jakichkolwiek pytań należy dzwonić bezpośrednio do Sekcji Rejestracji Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków: tel. (+48) 12 44 67 261.

Z końcem czerwca zakończyła się zasadnicza część rejestracji uczestników Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W pierwszej fazie w sumie zarejestrowało się ponad 562 tys. osób. Natomiast w drugiej, po uiszczeniu składki, 358 tys. Rzeczywista liczba uczestników może być jednak znacznie większa ? powiedział sekretarz generalny Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016 ks. Grzegorz Suchodolski.

?My, jako ekipa organizacyjna, daliśmy nasze dwie ryby i pięć chlebów, a teraz Pan Bóg już szykuje kosze na te wszystkie pozostałe ułomki, których naprawdę będzie bardzo, bardzo wiele. Tego uczy nas doświadczenie Światowych Dni Młodzieży? ? podkreślił ks. Suchodolski.

źródło: KAI, www.sdm.lublin.pl

Print Friendly, PDF & Email