Uroczystości odpustowe ku czci Świętej Rodziny 27-29.12.2019

Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11) zaprasza na uroczystości odpustowe z okazji święta Świętej Rodziny przypadającego w w niedzielę, 29 grudnia 2019 r.

Uroczystości parafialne poprzedzi przygotowanie duchowe w dniach 27-28 grudnia, które poprowadzi ks. Lesław Mirek, dyrektor Domu Rekolekcyjnego „Księżówka” w Zakopanem.

Świętowanie odpustu parafialnego w dniu 29 grudnia zakończy o godz. 19.00 uroczysty koncert kolęd z udziałem Bogusława Morki i jego gości.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWYCH:

27 i 28 GRUDNIA 2019 ROKU (PIĄTEK i SOBOTA)

12.00 i 18.00 – Msza św. – homilia: ks. Lesław Mirek, dyrektor Domu Rekolekcyjnego „Księżówka” w Zakopanem

29 GRUDNIA 2019 ROKU (NIEDZIELA) – ODPUST PARAFIALNY

10.00 – Msza św. w intencji małżeństw obchodzących Jubileusz Małżeński – przewodniczy i homilię wygłosi: abp Stanisław Wielgus

11.30 – Suma odpustowa – przewodniczy i homilię wygłosi: abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski

19.00 – Uroczysty koncert kolęd

Wystąpią: Bogusław Morka i jego goście, Jerzy Zelnik – aktor, Agnieszka Kozłowska – sopran- solistka Opery Królewskiej w Warszawie, Robert Grudzień – organy i fortepian – kompozytor.