Uroczystości NMP z Góry Karmel u oo. Karmelitów 16.07.2023 – nowenna

Ojcowie Karmelici Bosi zapraszają w niedzielę 16 lipca 2023 r. na uroczystości Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, które będą miały miejsce w Sanktuarium św. Józefa w Lublinie (ul. Świętoduska 14).

Msze Święte sprawowane będą w tym dniu o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 15.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy Świętej pielgrzymi będą mogli skorzystać ze spowiedzi i przyjąć Szkaplerz Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel oraz uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, nawiedzając tutejsze Sanktuarium – kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP przy ul. Świętoduskiej 14 w Lublinie.

Sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. Adam Lewandowski, wikariusz biskupi ds. instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń życia apostolskiego.

Bliższe informacje na stronie internetowej: www.karmel.lublin.pl.

W dniach 7-15 lipca Ojcowie Karmelici zapraszają także na nowennę przed uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej. Msze Święte z kazaniem i nabożeństwem szkaplerznym będą sprawowane w dni powszednie o godzinie 11.30 i 18.00, w niedzielę zaś o godzinie 18.00. Nowennę poprowadzi o. Krzysztof Żywczyński.