#SpróbujSam – dudi x bebe oraz mati – chłopaki z Łęcznej

Trzech lektorów posługujących na co dzień w parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin w Łęcznej. Dwóch z nich podjęło problem i go zrapowało – Bartłomiej Duda i Bartłomiej Bogacz, trzeci – Mateusz Kołodziejczyk – jest pomysłodawcą i twórcą teledysku.

Pierwsza ich produkcja, ma na celu zaprezentowanie problemu, z którym chcą się zmierzyć, czyli stale zmniejszająca się liczba młodzieży w polskich parafiach i często znikome jej zaangażowanie w życie Kościoła.

Tytuł piosenki jest adekwatny do tego co chcemy przekazać słuchaczowi – „Spróbuj sam” – zadziałaj coś w swoim życiu, zmień coś w większym lub mniejszym stopniu i dopiero wtedy dokonaj oceny czy to wszytko miało, ma lub będzie miało znaczenie w Twoim życiu i czy ma to w ogóle jakiś sens.

Potraktuj to jako zachęta, nie odbieraj jako przymus. Nie o to chodzi w wierze.

Apel Młodych► https://www.facebook.com/apelmlodychlle

Tekst: Bartłomiej Duda (dudi) & Bartłomiej Bogacz (bebe)
Scenariusz: Mateusz Kołodziejczyk (mati) & Bartłomiej Duda
Reżyseria/operator kamery/montaż: Mateusz Kołodziejczyk