Spotkanie autorskie z ks. dr. Krzysztofem Kłysiakiem – 4.04.2024

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „GAUDIUM” oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. dr. Krzysztofem Kłysiakiem, które odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej WBP im. Hieronima Łopacińskiego, ul. Narutowicza 4, Lublin.

Tematem przewodnim spotkania będzie nowa książka ks. Krzysztofa Kłysiaka „Wiara w epoce cyfrowej rewolucji”, wydana przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”.

Wiara w epoce cyfrowej rewolucji” – to świeże przedsięwzięcie ewangelizacyjne, ciekawe, inspirujące, a przy tym bardzo poręczne, odpowiednie dla zabieganych i znudzonych, by nie musieli na początek tracić zbyt wiele czasu na lekturę. Jest nadzieja, że pomoże im się na chwilę zatrzymać w drodze, by pomyśleć: Co ze mną? Co z moim życiem? Co ze światem, w którym tu i teraz przyszło mi żyć? Tak postrzegany tom wpisuje się w ciąg edycji właściwych Wydawnictwu Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” publikującemu dzieła naukowe i ewangelizacyjne, a najlepiej jednocześnie spełniające te obydwa wymogi. Takim jest zaś dzieło ks. dr. Kłysiaka.

https://gaudium.pl/

zobacz: https://gaudium.pl/pl/p/WIARA-W-EPOCE-CYFROWEJ-REWOLUCJI-/5108
– także ebook

Print Friendly, PDF & Email