Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie 19-22.08.2021

W dniach 19-22 sierpnia 2021 r. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej organizuje już IX edycję Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej – SMAL w Garbowie. Hasłem spotkania są słowa: „Tak jak Ona”.

Jest to cykliczne wydarzenie, podczas którego młodzi mają możliwość wspólnie przeżywać radość ze spotkania z Jezusem, doświadczać spotkań formacyjnych, zabaw i uczestniczyć w koncertach. Na tegorocznym SMAL będą obecni o. Tomasz Nowak i zespół „NiemaGotu” oraz twórcy hymnu Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni miłosierni”. W niedzielę na SMAL przybędą również znaki Światowych Dni Młodzieży.

HYMN tegorocznego SMALu!!

Każdego dnia młodzi będą uczestniczyć w Eucharystii. W czwartek Mszy św. będzie przewodniczył abp Stanisław Budzik, a w kolejne młodym towarzyszył będzie bp Adam Bab.

Tym razem konferencje dla młodych głosił będzie dominikanin o. Tomasz Nowak. W czasie SMAL nie zabraknie warsztatów, tym razem będą one dotyczyły problemów, z którymi młodzi w tych trudnych czasach się borykają, własnej tożsamości. Nie zabraknie koncertów i wspólnej zabawy. Do udziału w SMAL zaprosiliśmy twórców hymnu Światowych Dni Młodzieży, zespół Nie Ma Go Tu.

ks. Emil Mazur, dyrektor SMAL

Czas trwania całego wydarzenia to 4 dni. Istnieje możliwość zapisania się na poszczególne dni z noclegiem lub bez. Nocleg odbywa się pod namiotami. Całość wydarzenia odbywać się będzie zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego.

Szczegóły na https://smal.lublin.pl/zapisz-sie/ oraz na plakatach

LINK DO ZAPISÓW: smal.lublin.pl/zapisz-sie

PLAN SMAL 2021: https://smal.lublin.pl/smal-2021/

Print Friendly, PDF & Email