Solidarność z Prześladowanym Kościołem – 19.01.2021

We wtorek, 19 stycznia 2021 r., w kościele pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie (ul. Królewska – pojezuicki) o godz. 17.00 odprawione zostanie styczniowe nabożeństwo z męczennikami św. Piotrem Apostołem i bł. Księdzem Jerzym Popiełuszko W INTENCJI CHRZEŚCIJAN, KTÓRYCH ŁĄCZY
WSPÓŁCZESNY EKUMENIZM KRWI I MĘCZEŃSTWA

Podczas nabożeństwa podajemy informacje o bieżących wydarzeniach, dotyczących dramatu prześladowania chrześcijan. Informacje w pełnej wersji są zamieszczane m.in. na Facebooku na stronie: “O pokój i za prześladowanych chrześcijan”.

Po nabożeństwie o godz. 18.00 – jak każdego 19-go dnia miesiąca – oprawiona zostanie Msza święta za Ojczyznę z oddaniem czci relikwiom bł. Księdza Jerzego Popiełuszko.

Do wspólnej modlitwy różańcowej i adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie – za prześladowanych chrześcijan wszystkich wyznań oraz w intencji sprawiedliwego pokoju w świecie – zapraszają duszpasterze oraz Wspólnota Życia Chrześcijańskiego.