SMAL – Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej – Garbów: 21-25.08.2024

W dniach 16-20 sierpnia 2023 r. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje już XII. edycję SMALu – Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej pod hasłem „Konfrontacja”. Jest to cykliczne wydarzenie w Garbowie, podczas którego młodzi mają możliwość wspólnie przeżywać radość ze spotkania z Jezusem, doświadczać dzielenia się wiarą z innymi, nawiązać nowe znajomości poprzez taneczne integracje i uczestniczyć w koncertach.

Na tegorocznym SMALu zagoszczą br. Szymon Janowski OFM Cap – kapucyn, duszpasterz młodych oraz zespoły: „NiemaGOtu” i raper chrześcijański TAU. Czas trwania całego wydarzenia to 5 dni. Istnieje możliwość także zapisania się na poszczególne dni z pełnym wyżywieniem w dwóch wariantach: z noclegiem lub bez. Nocleg odbywa się wyłącznie pod namiotami.

„SPACER PO SMALu”:

Zapisy dla uczestników spotkania – młodzieży pomiędzy 13 a 30 rokiem życia – odbywają się za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia ( https://smal.lublin.pl/zapisy ) do 21 sierpnia br.

Zapraszamy również by kapłani, którzy będą towarzyszyć młodym podczas tegorocznego SMALu zgłosili swój udział poprzez wypełnienie formularza na stronie https://smal.lublin.pl/zapisy-spowiednik-2024 do 5 sierpnia br., abyśmy zdążyli przygotować dla Was pamiątkowe koszulki.

Więcej informacji na https://smal.lublin.pl oraz na plakatach i broszurach, które zostały dostarczone do wszystkich parafii Archidiecezji.

Print Friendly, PDF & Email