Sen o Pięknym Życiu – 7.12.2023

Centru Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na spotkanie młodych, zwłaszcza licealistów i studentów, w ramach projektu „Sen o pięknym życiu”, w czwartek 9 listopada 2023 r. o godz. 19.00 w kościele dolnym przy Parafii św. Józefa w Lublinie

W programie spotkania Msza Święta w intencji rozeznania powołania oraz o dobrego męża i żonę, a następnie warsztaty „Skrywane uczucia”. Także s. Sylwia Stelmach przybliży historię powołania Maryi w salach Centrum Młodych przy ciepłej herbacie i kawie.

Warsztaty poprowadzi dr Wiesław Poleszak, prof. Lubelskiej Akademii WSEI. Psycholog, trener Instytutu Konsultantów Europejskich i Ośrodka Rozwoju Człowieka Fundacji „Masz Szansę”. Wykładowca i trener w ramach studiów podyplomowych z psychoprofilaktyki i profilaktyki uzależnień (UMCS, UKSW, SWPS). Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu wychowania i profilaktyki. Specjalizuje się w problematyce relacji rówieśniczych, interwencji wychowawczej oraz w zakresie wsparcia psychologicznego w środowisku szkolnym i studenckim. Autor koncepcji i realizator Akademickiego Centrum Wsparcia UMCS i Akademickiego Centrum Wsparcia Rówieśniczego WSEI, gdzie realizowana jest idea rówieśniczej pomocy studenckiej.

Print Friendly, PDF & Email