Rekolekcje kapłańskie z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem 23-26.11.2020

Szkoła Formacji Duchowej zaprasza kapłanów do udziału w rekolekcjach z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem (UKSW) zatytułowane: „Chrystusowy kapłan na trudne czasy. Wyrusz w drogę z ks. Dolindo Ruotolo”. Rekolekcje obędą się w domu Spotkania Caritas w Dąbrowicy k. Lublina, w dniach 23-26 listopada 2020 r.

Ks. prof. Robert Skrzypczak święcenia kapłańskie otrzymał w roku 1996, po ukończeniu formacji w Archidiecezjalnym Seminarium Misyjnym Redemptoris Mater w Warszawie. Magister psychologii i doktor habilitowany teologii. Wykłada teologię dogmatyczną na Papieskim Wydziale Teologicznym i w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie.
zobacz: https://ksrobertskrzypczak.blogspot.com/

Organizator: Szkoła Formacji Duchowej 
Termin: 23-26 listopada 2020. Rozpoczęcie 23.11.2020 godz. 16.00, zakończenie 26.11.2020 Eucharystią o godz. 10.00.
Miejsce: Dąbrowica k/Lublina, Dom Spotkania Caritas
Prowadzący: Ks. prof. Robert Skrzypczak (UKSW Warszawa)

W tym roku organizatorzy przyjmują tylko 30 zgłoszeń. W związku z ograniczeniami epidemicznymi i losowymi wpłaty w całości będą do zwrotu, gdyby rekolekcje nie mogły się odbyć lub ktoś nie mógł przyjechać.

Kapłani uczestniczący w rekolekcjach otrzymają zaświadczenie o odbyciu obowiązkowych rekolekcji rocznych. Każdy kapłan zgłaszający swój udział otrzyma odpowiednio wcześniej stosowne pismo, będące podstawą do otrzymania zwolnienia z zajęć szkolnych.

więcej informacji: www.sfd.kuria.lublin.pl
zgłoszenia na nasz adres mailowysfd@diecezja.lublin.pl

Print Friendly, PDF & Email