Rekolekcje kapłańskie z br. Cataldo Elia i ks. Marco Belladelli 25-28.11.2019

Szkoła Formacji Duchowej zaprasza księży na rekolekcje kapłańskie z bratem Cataldo Elia (mistyk, stygmatyk) i ks. Marco Belladelli (delegat episkopatu Włoch, delegowany do opieki nad br. Elia), które odbędą się w Nałęczowie w dniach 25-28 listopada 2019 r.

Brat Elia (wcześniej Elia Cataldo), urodził się w 1962 r. w Francavilla Fontana we Włoszech. W roku 1985 roku wstąpił do zgromadzenia Ojców Kapucynów, w którym przebywał do roku 1994. W lutym 1990 roku, otrzymał widoczne stygmaty. W styczniu 2001 rozpoczął swoją misję ewangelizacyjną. W lipcu 2003 roku przenosi się do Calvi w Umbrii, do opuszczonego starożytnego klasztoru franciszkanów, gdzie mieszka do dziś wraz z braćmi i siostrami, którzy przez ten czas zebrali się wokół niego. Oprócz stygmatów, brat Elia otrzymał także inne łaski, jak obcowanie ze świętymi, wizje, czytanie w sercach i duszach, bilokacje, przenikania głębi duszy prowadzącego do nawrócenia i inne… [więcej]

www.odnowa.lublin.pl

Z Bratem Elią podróżuje wydelegowany przez episkopat opiekun duchowy ks. Marco Belladelli.

Zaproszenie do przybycia z misja dla brata Elii wystosowane zostało za zgodą abp. Stanisława Budzika, metropolity lubelskiego.

Rekolekcje organizują / więcej informacji:

ZAPISY: Przejdź do zapisów

Print Friendly, PDF & Email