„Radosne RAZEM” – Archidiecezjalny Dzień Rodzin – Wąwolnica: 25.06.2023

Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik zaprasza wszystkie małżeństwa i rodziny na I Archidiecezjalny Dzień Rodzin pod hasłem „Radosne RAZEM”. Będzie on miał miejsce w Wąwolnicy, w niedzielę 25 czerwca 2023 roku. Rozpocznie się o godz. 12.00 Eucharystią z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

W programie między innymi świadectwa małżonków, koncert zespołu Guadalupe, wspólny posiłek i wiele atrakcji dla dzieci.

W archidiecezji lubelskiej, choć ma miejsce wiele wydarzeń dedykowanych małżeństwom i rodzinom, nie było dotąd spotkania, które skupiałoby rodziny z wszystkich parafii i wspólnot. Pragniemy, aby takim właśnie wydarzeniem stał się DZIEŃ RODZIN, gromadzący wszystkie rodziny, które pragną razem się modlić i świętować. Hasło tegorocznego spotkania to: „Radosne RAZEM” – zaproszenie do wspólnego przeżywania autentycznej RADOŚCI, mającej swoje źródło w JEDNOŚCI – zjednoczeniu z Bogiem i drugim człowiekiem.

Organizatorami wydarzenia są Organizatorami wydarzenia są małżeństwa i rodziny, na co dzień zaangażowane w różne wspólnoty: Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Lubelskiej, Wspólnota Rodzin Guadalupiańskich, Domowy Kościół Archidiecezji Lubelskiej, Spotkania Małżeńskie – Ośrodek Lubelski, Droga Neokatechumenalna, Wojownicy Maryi, Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny, Związek Dużych Rodzin – Trzy Plus, Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, Fundacja Guadalupe

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Arcybiskupa Lubelskiego Stanisława Budzika.

Więcej informacji na plakacie i na stronie www.swietorodzin.pl

Print Friendly, PDF & Email