Poznaj bliżej położną z Auschwitz – Stanisławę Leszczyńską – 25.03.2023

Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Lubelskiej wraz z Kobiecą Przestrzenią zapraszają na wydarzenie zatytułowane „Poznaj bliżej położną z Auschwitz – czyli spotkanie o Stanisławie Leszczyńskiej„, które jest jedyną w swoim rodzaju możliwością poznania sylwetki niezwykłej Kobiety.

Spotkanie odbędzie się 25 marca 2023 r. (sobota) o godz. 16.30 w kościele rektoralnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie przy ul. Staszica 16A.

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, które chciałyby dowiedzieć się zdumiewających faktów z życia Stanisławy Leszczyńskiej; do każdego, kto chce poznać czym jest prawdziwa służba dla innego człowieka oraz do tych, dla których ratowanie życia jest największą wartością.

Szczegółowy plan wydarzenia:

16.30 – Konferencja Zofii Szyszkowskiej-Furtak na temat Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej
17.30 – Różaniec
18.00 – Msza Święta z możliwością Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego