Pierwszy Męski Różaniec w Lublinie – 7.03.2020

W sobotę, 7 marca 20202 r., o godz. 18.3o odbędzie się pierwszy Męski Różaniec w Lublinie. Modlitewne spotkanie rozpocznie się Eucharystią w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie (ul. Bernardyńska 5). Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz przejście na Plac Litewski na wspólną modlitwę różańcową.

Znajdują w nim pomoc do walki ze złem, z samymi sobą, z różnymi przeciwnościami. W grupie jest siła, więc modlą się wspólnie.

GOŚĆ LUBELSKI, Różaniec − największy męski oręż

Organizatorzy – którymi są Żołnierze Chrystusa oraz parafia pw. Nawrócenia św. Pawła w Lublinie – zapraszają mężczyzn w każdym wieku i każdego stanu do podjęcia walki duchowej w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Mężczyźni wychodzą na ulice miast odmawiać Różaniec, by wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego narodu, ale też by prosić Matkę Bożą o błogosławieństwo.

Jak wiemy Różaniec jest potężną bronią przeciw złu, dlatego drodzy Bracia, niech Was nie zabraknie ! Dajmy świadectwo swojej wiary i troski o ład moralny w naszych rodzinach!

Organizatorzy: Żołnierze Chrystusa i Parafia Nawrócenia św. Pawła

W Polsce już 25 miast włączyło się w Męski Różaniec. Spotkania mężczyzn w różnym wieku odbywają się raz w pierwsze soboty miesiąca. Na terenie naszej archidiecezji „Męski Różaniec” odmawiany jest już w Chełmie i Świdniku. Kolejne spotkania będą miały miejsce: 4 kwietnia, 2 maja, 6 czerwca i 4 lipca.

więcej: https://www.facebook.com/Męski-Różaniec-Lublin-100788748157569/
także: https://meskirozaniec.pl/

Print Friendly, PDF & Email