Pielgrzymka scholi liturgicznych i LSO w Wąwolnicy – 15.06.2019

Komisja ds. Muzyki Kościelnej wraz Duszpasterstwem Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszają wszystkie schole liturgiczne działające w naszej Archidiecezji na Pielgrzymkę Ministrantów i Lektorów oraz Scholi Liturgicznych Archidiecezji Lubelskiej, która odbędzie się 15 czerwca 2019 r. (sobota) w Wąwolnicy.

Plan spotkania dla scholi liturgicznych:

9.00 – przygotowanie śpiewów do Mszy św.
10.30
– Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Budzika – śpiewy prowadzą wszystkie schole liturgiczne
11.30 – wspólny posiłek
12.00 – czas rekreacji: ściana wspinaczkowa, mecze piłkarskie, strzelnica paintballowa, strzelanie z łuku, trampolina batuta oraz wiele innych atrakcji

Na błoniach będą prezentowane m. in.: wojskowy sprzęt bojowy, robot taktyczny, motocykle.

Zgłoszenia oraz informacje dotyczące spotkania można uzyskać drogą mailową: adam.stanislaw.laguna@gmail.com.