Niewidomi i słabowidzący pielgrzymi u MB Płaczącej – relacja

Ponad 1300 osób przybyło w dniach 8-9 wrzesień 2017 r. do lubelskiej archikatedry w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Osób Niewidomych i Słabowidzących do Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Lublinie. Organizatorem pielgrzymki było Krajowe Duszpasterstwo Niewidomych.

Centralnym punktem pielgrzymki była uroczysta Msza św. w archikatedrze pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika, w sobotę o godz. 12.00. Na nocleg pielgrzymów przyjęły rodziny z lubelskich parafii.

foto: Urszula Buglewicz

GOŚĆ LUBELSKI [Justyna Jarosińska, Niewidomi z całej Polski modlili się w Lublinie]: Przyjechali z różnych diecezji, by przed lubelskim obrazem Matki Bożej Płaczącej prosić o potrzebne łaski, ale także, by dziękować za każde dobro, którego doświadczają na co dzień… [czytaj dalej]