Parafiada u Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – 18.06.2023

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie zaprasza na XIX edycję Parafiady, która będzie miała miejsce 18 czerwca 2023 r. (niedziela) przy kościele parafialnym (ul. Bursztynowa 20).

W programie Parafiady, która wystartuje o godz. 8.00, m.in. antykwariat, loteria fantowa, kiermasze i kawiarenka, wystawy obrazów i prac plastycznych (30 lat parafii w obiektywie), turniej tańca, występy artystyczne, warsztaty, gry i zabawy, kiełbaski z grilla, lody i wata cukrowa.

Zaplanowano także akcję „Zbadaj się to nic nie kosztuje”, przygotowaną przez: Stowarzyszenie Amazonek, Koło Naukowe Akademii Lubelskiej WSEI, Ars Medica.

Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Dęta z Szastarki, która wystąpi o godz. 19.30, a o godz. 21.37 tradycyjnie widowisko laserowe Światełko do JP2.