Panama 2019 spotkanie – ks. Józef Gwóźdź SVD – 7.01.2018

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza wszystkich wybierających się Światowe Dni Młodzieży do Panamy w 2019 roku albo chcących dowiedzieć się czegoś ciekawego, w niedzielę 7 stycznia 2018 r., do parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7). Tego dnia gościł będzie w parafii ks. Józef Gwóźdź SVD, który od 2000 roku służy jako misjonarz w Ameryce Środkowej m.in. w Panamie. Przez cały dzień będzie głosił Słowo Boże, a po Mszy św. o godz. 19.00 spotka się z zainteresowanymi uczestnictwem w ŚDM w Panama 2019.

W małej miejscowości Brzegi kurz po przejściu milionów ludzi dawno opadł. A na drugim końcu świata coraz prędzej kręcą się tryby w maszynie pod nazwą Światowe Dni Młodzieży 2019. Tym miejscem jest Panama. Mieszkańcy Lublina i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję aby rok przed Światowymi Dniami Młodzieży w 2019 roku, zakosztować Ameryki Środkowej. Wszystkich zainteresowanych ŚDM 2019, Panamą lub podróżami zapraszamy na spotkanie.

Podsumowując:

Kto: ks. Józef Gwóźdź SVD – misjonarz w Ameryce Środkowej