Orszakowi Trzech Króli 2022 w Chełmie

Słowa „DZIEŃ DZIŚ WESOŁY!” będą towarzyszyły Orszakowi Trzech Króli w 2022 roku. Parafia Rozesłania Apostołów w Chełmie oraz Duszpasterstwo Młodzieży zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic w Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2022 roku do uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, Orszak będzie posiadał podobną formułę jak w ubiegłym roku. Przede wszystkim nie będzie przemarszu ulicami miasta i barwnego orszakowego korowodu. Całość uroczystości odbędzie się w kościele Rozesłania Apostołów w Chełmie, przy zachowaniu wszystkich rygorów i wymogów sanitarnych.

Uroczystość rozpocznie się 6 stycznia 2022 r. o godz. 12.00 Mszą św. w kościele Rozesłania Apostołów z udziałem Świętej Rodziny, trzech monarchów, aniołów, pasterzy i dzieci z koronami na głowach. Po Liturgii młodzież oraz dorośli wykonają jasełka.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny do włączenia się w Orszak. Przy zachowaniu wszystkich rygorów i wymogów sanitarnych, można uczestniczyć w tej uroczystości w kościele.

Istnieje także możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu online, poprzez stronę internetową Parafii Rozesłania Apostołów w Chełmie: www.rozeslanie.pl

Print Friendly, PDF & Email