Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej – 17.06.2023

W sobotę, 17 czerwca 2023 r., odbędzie się XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz ich duszpasterzy do Sanktuarium Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy k. Nałęczowa (Archidiecezja Lubelska).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
Prosimy uczestników pielgrzymki (księży oraz szafarzy) o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: www.lso-diecezja-lublin.pl

Ostateczny termin zapisów: 12 czerwca br. Zgłoszenie pozwoli organizatorom na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji obiadowych. Koszt od osoby wynosi 20 zł (płatne w dniu pielgrzymki).

PROGRAM PIELGRZYMKI

Recepcja do godz. 10:15

10.00 – Zawiązanie wspólnoty oraz historia Sanktuarium
10.30 – Konferencja – ks. dr hab. Adam Rybicki, prof. KUL: „Duchowość mężczyzny a Eucharystia” cz. I
11.15 – Przygotowanie do Eucharystii
11.30 – Msza Święta pod przewodnictwem i z homilią abp. Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego
13.15 – Posiłek + indywidualne zwiedzanie sanktuarium
14.20 – Konferencja – ks. dr hab. Adam Rybicki, prof. KUL: „Duchowość mężczyzny a Eucharystia” cz. II
15.00 – Adoracja i koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 – Rozesłanie

Po rozesłaniu krótkie spotkanie nadzwyczajnych szafarzy archidiecezji lubelskiej z nowym duszpasterzem.

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej: www.sanktuarium-wawolnica.pl