Oficjalny hymn Misyjnego Synodu Dzieci 2022

Na wrzesień 2022 roku Papieskie Dzieła Misyjne (PDM) zaplanowały w Warszawie Misyjny Synod Dzieci. Odbędzie się on w 100. rocznicę uznania w roku 1922 Dzieła Rozkrzewiania Wiary św. Piotra Apostoła i Dzieła Misyjnego Dzieci za dzieła papieskie, a będzie miał miejsce w siedzibie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Synod to zebranie ludzi Kościoła, którzy są zainteresowani jego życiem i zatroskani o jego rozwój i wzrost. Każdy człowiek wierzący w Pana Jezusa, który żyje w bliskości z Nim, przyjmuje sakramenty i słucha nauczania Ojca Świętego, należy do Kościoła, a dokładniej – tworzy ten Kościół, buduje go i sam jest Kościołem!

Wraz z nowym rokiem szkolnym w Papieskich Dziełach Misyjnych i grupach misyjnych w całej Polsce rozpoczął się drugi i jednocześnie bezpośredni rok przygotowań do Misyjnego Synodu Dzieci 2022.

Jednocześnie zaprezentowany został oficjalny hymn Synodu, który przygotowany został w Lublinie, a wykonuje go Schola „Chór Aniołów” z parafii pw. św. Jana Pawła ll w Lublinie pod opieką Księdza Tadeusza Faca i pani Agnieszki Tomczyk.

Słowa: s. Monika Juszka RMI
Muzyka: Błażej Drab
Aranżacja wokalna, przygotowanie wokalne: Agnieszka Tomczyk (Natural Voice Agnieszka Tomczyk)
Aranżacja, produkcja muzyczna, realizacja nagrań, mix, mastering: Jakub Piotrowski (Studio J’sound w Lublinie)
Śpiewa: Schola „Chór Aniołów” z parafii pw. św. Jana Pawła ll w Lublinie pod opieką Księdza Tadeusza Faca i pani Agnieszki Tomczyk, w składzie: Aleksandra Pochwatka, Julia Opoka, Gabriela Drozd, Michalina Bień, Nikola Adamczyk, Helena Bratkowska, Milena Szymowska, Aleksandra Wiśniewska, Liliana Gryka,Julia Pikula, Gabriela Satowska, Jan Danilczuk, Wojciech Danilczuk, Michał Danilczuk

więcej informacji i materiały: https://dzieciom-misji.missio.org.pl/

Print Friendly, PDF & Email