Odkrywamy piękno Kościoła – cykl spotkań – 12.10.2024

Rada Ruchów, Wspólnot Formacyjnych i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Lubelskiej zaprasza duszpasterzy i członków ruchów, wspólnot formacyjnych i stowarzyszeń katolickich oraz wszystkich chętnych na cykl spotkań: Odkrywamy piękno Kościoła.

Rada Ruchów, Wspólnot Formacyjnych i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Lubelskiej zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie służące formacji osób świeckich w Kościele. Cykl, który rozpoczynamy będzie poświęcony odkrywaniu piękna Kościoła i w Kościele w dobie wielu ataków i zawirowań, jakich doświadczamy.

Pierwsze spotkanie zatytułowane: Największy kryzys Kościoła? Współczesna laicyzacja z perspektywy historyka odbędzie się 12 października 2024 r. (sobota) o godz. 10.00 w parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie – Poczekajka (Al. Kraśnicka 76). Wykład poprowadzi o. Tomasz Mantyk OFMCap.

Spotkanie jest otwarte, bezpłatne, nie wymaga zapisów. Szczegóły na plakacie.