Obchody Dnia Dziadków i Osób Starszych – u Świętej Rodziny w Lublinie 28.07.2024

W niedzielę, 28 lipca 2024 roku, Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11) zaprasza na obchody IV. Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych.

Wydarzenie rozpocznie uroczysta Msza Święta o godzinie 11.30 pod przewodnictwem abp. Stanisława Wielgusa w intencji wszystkich dziadków i osób starszych.

Po Mszy Świętej, w Ośrodku Wsparcia SeniorPlus (budynku obok plebanii), odbędzie się spotkanie integracyjne przy kawie i ciastku. Podczas spotkania odbędzie się koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pawła Niwiarowskiego.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem abp. Stanisława Budzika oraz Prezydenta Miasta Lublin pana Krzysztofa Żuka.