XXII Noc konfesjonałów w Lublinie 15.04.2022

W Wielki Piątek, 15 kwietnia 2022 r., w archikatedrze lubelskiej i wyznaczonych kościołach Lublina odbędzie się po raz kolejny „Noc konfesjonałów” – czas modlitwy i spowiedzi przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka do domu na święta i którym trudno było skorzystać ze spowiedzi podczas rekolekcji wielkopostnych.

Poza normalnymi dyżurami kapłanów we wszystkich kościołach archidiecezji, z sakramentu pokuty w Wielki Piątek 15 kwietnia 2022 r., będzie można skorzystać w archikatedrze lubelskiej w godz. 20.00-23.00, a w parafii pw. Wieczerzy Pańskiej (Pallotyni Al. Warszawska) w godz. 20.00-24.00.

W Wielki Czwartek, 14 kwietnia 2022 r., także w godzinach 21.00-24.00 można będzie skorzystać ze spowiedzi w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (Księża Marianie) przy ul. Bazylianówka 85.

Niech spowiedź wielkanocna stanie się dla nas wszystkich spotkaniem z Jezusem Miłosiernym, który wnosi w nasze życie przebaczenie, pokój i paschalną radość.

zobacz: https://nockonfesjonalow.pl/