Niedziela Pamięci Więźniów Majdanka 15.09.2019

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie oraz Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Pamięci Majdanka” w Lublinie zapraszają 15 września 2019 r. na Niedzielę Pamięci Więźniów Majdanka. Spotkanie rozpocznie o godz. 10.00 Msza świętą w intencji ofiar niemieckiego obozu koncentracyjnego na Majdanku, w kościele parafialnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka 27.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

10.00  Msza Święta w intencji ofiar niemieckiego obozu koncentracyjnego na Majdanku, Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Lublinie

11.00  Wykład Anny Wojtowicz (PMM) „Bł. ks. Roman Archutowski -człowiek wielkiego autorytetu”, sala konferencyjna w Domu św. Jana Pawia II

11.45 Przejazd autokarem do Państwowego Muzeum na Majdanku, złożenie kwiatów przy Mauzoleum