Nauki przedmałżeńskie ? forma weekendowa

W archidiecezji lubelskiej rozpoczął swoją działalność trzeci ośrodek, w którym odbywa się przygotowanie do sakramentu małżeństwa narzeczonych będących w sytuacjach nadzwyczajnych. Jest to kościół rektoralny pw. św. Piotra Apostoła przy ul. Królewskiej 9 w Lublinie.

W ramach przygotowania uczestnicy mają dzień skupienia oraz spotkania z doradcami życia rodzinnego. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów i wykładów, prowadzona jest praca w grupach oraz spotkaniach indywidualnych z parami.

Przygotowanie odbywa się w czasie 2 weekendów. Forma takiego przygotowania do sakramentu małżeństwa jest płatna. Koszt od pary wynosi 150 zł.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej przy kościele rektoralnym pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie przy ul. Królewskiej 9. (kościół pojezuicki), a kończą się o godzinie ok 14.00.

więcej informacji na stornie kościoła: www.swpiotr.lublin.pl

kontakt: ks. Bogusław Suszyło, tel. 501 676 583, e-mail: bs18@interia.pl

nauki-skierowanie