Nabór do Dziennego Domu Pomocy w Niedrzwicy Kościelnej „Zielona Weranda”

Rusza nabór uczestników do Dziennego Domu Pomoc dla Osób Starszych w Niedrzwicy Kościelnej ul. Parafialna 15.

Fundacja Dantis w partnerstwie z Gminą Niedrzwica Duża/Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Niedrzwicy Dużej rozpoczyna realizację projektu pt. W PEŁNI ŻYCIA! – Utworzenie Dziennego Domu Pomocy ,,Zielona Weranda” szansą na aktywne i godne życie seniorów współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Okres realizacji projektu od 01.05.2022r. do 31.08.2023r.

Projekt skierowany jest do osób:

– potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu – w zakresie zapotrzebowania na opiekę;
– zamieszkujących na terenie: miasta Lublin, powiatu lubelskiego, gminy Niedrzwica Duża;
– posiadających status osoby starszej (60+).

W ramach projektu utworzony zostanie Dzienny Dom Pomocy oraz świadczone będą usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania osoby potrzebującej wsparcia.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

TRWA REKRUTACJA informacje pod nr telefonu (81) 478 20 04

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w biurze projektu: Wydział Administracyjno-Gospodarczy Kurii ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2 Lublin lub na stronie Fundacji Dantis – www.fundacjadantis.pl oraz Ośrodka Pomocy Społecznej www.ops.niedrzwicaduza.pl

DO POBRANIA:

– Formularz zgłoszeniowy DDP