Multimedialna biografia Prymasa Wyszyńskiego – wykład 5.03.2022

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” z przyjemnością zaprasza na wykład realizowany w ramach CENTRUM MYŚLI PRYMASA WYSZYŃSKIEGO. Naszym gościem będzie Pan dr Robert Zadura, który zaprezentuje „Multimedialną biografię Prymasa Wyszyńskiego”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 5 marca 2022 r., o godz. 11:00 w Spichlerzu domu parafialnym Kościoła pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie, przy ul. Roztocze 1.

Dr Robert Zadura – prelegent, historyk, autor książek, filmów i artykułów ukazujących tematykę historii Kościoła w XX w., były dyplomata Polski w Niemczech.

Wykład będzie prezentacją multimedialną biografii Prymasa Wyszyńskiego opracowanej przez prelegenta, a jej celem jest upowszechnienie dorobku i dziedzictwa Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, popularyzowanie aktualności Jego nauczania.